Обратная связь
м. Черкаси, вул. Гоголя 582
Viber 050-335-5513, 067-660-7404

Оплата і доставка

Замовлення можна оформити:

По телефону:

(067) 660-74-04, (093) 101-86-40,( 067) 470-34-32, (063) 576-04-49.

Через корзину (цілодобово)


При розміщенні замовлення необхідно правильно вказати контактний телефон та електронну пошту .

Протягом робочого дня з Вами зв'яжеться менеджер для уточнення і підтвердження замовлення, а також для узгодження термінів доставки.Якщо ви житель Черкас, товари можна придбати в наших магазинах:


М. Черкаси, вул. Гоголя, 582, База «Бакалія» магазин «Бісер» , вул. Леніна (Небесної сотні),41, маг. «Вікінг»


Доставка та оплата по Україні

Мінімальна сума замовлення становить 50 грн.
Доставка здійснюється від 2-х до 5-ти робочих днів після здійснення Вами замовлення, або після здійснення передоплати. Ми здійснюємо доставку по всій території України за допомогою будь-яких транспортних компаній та «Укрпоштою».


Оплата замовлення:


• Готівкою при отриманні замовлення
• Поповнення карти приватбанку (номер картки вам повідомить менеджер після оформлення замовлення)
Вартість доставки покупець оплачує при отриманні товару за тарифами компанії-перевізника. Якщо вартість замовлення перевищує 700 грн, ми надішлемо вам замовлення за свій рахунок.При відправці Укрпоштою вартість відправки включається у вартість замовлення становить 15-20 грн. Якщо вартість замовлення перевищує 500 грн, ми надішлемо вам замовлення за свій рахунок.


В безкоштовну доставку не входить вартість відправки грошей через компанію-перевізник, щоб не платити за пересилку грошей, ви можете зробити передоплату.

Якщо сума замовлення перевищує 1000 грн, то передоплата замовлення є обов'язковою


Після оформлення замовлення наші менеджери зв'яжуться з Вами для уточнення замовлення та термінів доставки. Так само ви можете уточнити у них приблизну вартість доставки замовлення та зворотного пересилання грошей.


Інформація для іноземних замовників.Сума мінімального замовлення для іноземних покупців становить 500 грн.
Відправляємо посилку Укрпоштою, доставка проводиться за рахунок покупця незалежно від суми замовлення. В залежності від ваги посилки, вартість пересилки від 20$. Точну вартість розрахує менеджер при прийомі замовлення.
Обов'язкова умова - повна передоплата за придбання і пересилання замовлення через будь-яку зручну вам платіжну систему. Обов'язково вкажіть у замовленні ваш контактний e-mail.

© 2016. Ательє 5 Сезон. Всі права захищені.