Обратная связь
м. Черкаси, вул. Гоголя 582
Viber 050-335-5513, 067-660-7404

Тентові вироби

Тенти, тентові вироби виготовляються для виробництва різного роду навісів і укриттів.

Залежно від сфери застосування натягаються на готові каркаси або тимчасово створені, таким чином є відмінним захистом від сонця, дощу, вітру та інших всіляких несприятливих факторів.

Область використання тентових виробів дуже широка.

Їх використовують для створення торговельних та агітаційних наметів,садових навісів, наметів і в багатьох інших типових конструкціях.

Практично всі транспортні засоби, такі як вантажні фури, причепи, човни і катери і т. д., не обходяться без застосування тентів.

У нашому сучасному світі багато клієнтів воліють шити вироби за індивідуальним замовленням і завдяки цьому можливість виготовлення навісів, укриттів, чохлів, захисних конструкцій не обмежена.

У чому ж унікальні особливості тентів?

Завдяки використанню спеціальних технічних тканин у виробництві, вироби водонепроникні, з-за високої щільності -не продуваються, міцність цих тканин дозволяє витримувати великі навантаження і не зазнавати механічних пошкоджень.

Ну і догляд за такими виробами не складе великої праці: миються будь-якими миючими засобами або просто протирають вологою ганчіркою або губкою.

Основні тканини, які використовуються у виробництві тентів : Тарпаулін, Брезент ,ПВХ , Oxford, прозорий ПВХ


© 2016. Ательє 5 Сезон. Всі права захищені.