Обратная связь
м. Черкаси, вул. Гоголя 582
Viber 050-335-5513, 067-660-7404

Схеми для вишивки бісером

У кожного з нас в житті настає момент, коли хочеться створити щось незвичайне, відкрити щось нове для себе.
Зануритися у світ безмежних фантазій, трохи забути про навколишній світ, піти від буденності нескінченних домашніх турбот.
Відкрийте для себе незрівнянний світ краси і незвичайності, створюючи шедеври вишиті бісером! Адже будь-яка творчість цінна завдяки своєму індивідуальному стилю і неповторності.
Якщо ви починаюча рукодільниця, в нашому інтернет-магазині надані прості і зрозумілі схеми для вишивки, хоча і для більш досвідчених, створити унікальне бісерне творіння нелегко, потрібно докласти максимум зусиль, працьовитості і терпіння.
Від якісної схеми для вишивки, від її зручності і оригінального малюнка залежить остаточний результат вашої роботи, роботи цікавої і ефектної.
На сторінках нашого магазину надані схеми на різноманітні тематики для бісерної вишивки-це  іменні ікони, любовна тематика, малюнки тварин і птахів, красиві пейзажі і натюрморти і багато інших.
Ми постійно намагаємося розширювати асортимент картин для вишивки бісером, щоб задовольнити кожного відвідувача, котрий зайшов на сторінки нашого магазину.
Так само у нас ви зможете придбати оригінальний Чеський бісер Preciosa за доступною ціною, а наші менеджери безкоштовно підберуть колірну гаму і потрібну кількість бісеру до ваших  картин-схем.
Вишита бісером картина принесе в ваш дім тепло і затишок, ви отримаєте справжнє задоволення, ну а ваші гості натхнення від споглядання вашого творіння!


© 2016. Ательє 5 Сезон. Всі права захищені.