Обратная связь
м. Черкаси, вул. Гоголя 582
Viber 050-335-5513, 067-660-7404

Ресторанний текстиль

Ласкаво просимо в наш інтернет-магазин!                           

На даній сторінці розмова піде про текстилі, не про домашньому звичайно ж, який був би цікавий нашим вельмишановним домогосподаркам, а про текстилі, який використовується в ресторанному бізнесі.

Безліч важливих моментів і нюансів повинен враховувати ресторатор, для того що б вивести ресторан на високий рівень. Одним із таких ключових чинників і є ресторанний текстиль.

 Скатертини, серветки, рушники, уніформа для персоналу, штори і навіть пледи для літніх майданчиків – все повинно виглядати бездоганно! При будь-якому промаху або недогляд, може бути зіпсований відпочинок відвідувача, його враження, що в свою чергу може дуже сильно вплинути на репутацію закладу, його відвідуваність і відповідно приносили прибуток.

 Зараз на просторах інтернету, представлено велику кількість спеціалізованих магазинів з продажу ресторанного текстилю і тепер рестораторам дихається набагато легше. Можна порівнювати ціни, асортимент, зручність та оперативність поставки 

Особливість нашого інтернет -магазину полягає в тому, що ми не тільки продаємо готові вироби для ресторанів, але і є безпосередньо виробниками, тому відповідаємо за якість пошитих виробів і товарів.

 На нашому складі завжди є високоякісні тканини для скатертин, серветок, штор і уніформи для персоналу. Наші дизайнери із задоволенням розроблять унікальну концепцію і стилістику інтер'єру для вашого закладу, з урахуванням вашого смаку і пріоритету.

Ставши нашим клієнтом, ви отримуєте гарантовану якість товарів та виконаних послуг, мінімальні ціни, оперативну доставку і найголовніше - гарний настрій!


© 2016. Ательє 5 Сезон. Всі права захищені.