Обратная связь
м. Черкаси, вул. Гоголя 582
Viber 050-335-5513, 067-660-7404

Костюми для аніматорів, ростові ляльки та реквізит

Творча команда Ательє «5-й сезон» пропонує виготовлення костюмів для аніматорів під замовлення.
Зараз  жодне дитяче свято не обходиться без обожнюваних мультиплікаційних героїв.  Адже з ними атмосфера відразу наповнюється чарівництвом і чудесами!
Але є одне але.. Дитина самий вимогливий глядач. На даний час вже існує велика кількість казок, мультфільмів, комп'ютерних ігор і відповідно збільшується число улюблених персонажів. Аніматору необхідно враховувати інтереси і уподобання дітей, бути ближче до них в особі їх улюблених героїв, а це в свою чергу дасть гарантії, що ви завжди будете затребувані.
Для дитячих аніматорів, яким необхідні якісні та реалістичні костюми різних героїв та істот і існує наша творча майстерня «5-й сезон»
 Розглянемо одине з головних питань про аніматорський костюм: скільки коштує таке диво - виріб?
Скажемо відразу, що виготовлення таких костюмів - це кропітка ручна робота, яка вимагає чимало часу. У створенні костюма використовуються часом дуже складні в роботі матеріали. Такі костюми не можуть коштувати занадто дешево. Остаточна вартість виробу залежить від складності виконуваних робіт, витрачених матеріалів , ну і звичайно ж образу, який необхідно буде втілити в життя.
Замовивши пошиття костюмів для аніматорів в нашому ательє, ви гарантовано отримаєте: якісний виріб, індивідуальний підхід і знижки для оптових замовників.


© 2016. Ательє 5 Сезон. Всі права захищені.