Обратная связь
м. Черкаси, вул. Гоголя 582
Viber 050-335-5513, 067-660-7404

Карнавальні костюми

Чи знаєте ви, що карнавальні святкування беруть свій початок ще з часів Античної Греції?

З того самого періоду і з'явилися перші карнавальні костюми, одягаючись в які люди організовували костюмовані ходи, супроводжувані музикою, співом і танцями.

Тепер  у всіх куточках нашої планети будь-святкове шоу, хода, подання не може обійтися без маскарадного костюма. 

Карнавальний костюм у кожного з нас із самого дитинства асоціюється з передчуттям веселого свята і в пам'яті спливають спогади про «новорічній ялинці», де ми сяяли своїми карнавальними костюмами, пошитыми, склеєними, сконструйованими мамами і татами.

Ну а зараз, ставши дорослими, здобувши авторитет і власну значимість, пам'ять про карнавалі викликає у нас деколи недовірливу поблажливу усмішку.

Наш інтернет-магазин не даремно називається 5-й сезон, з допомогою наших карнавальних костюмів для дорослих вас і ваших діток, ми допоможемо вам відійти від встановлених стереотипів і зануритися в неіснуючий в реальності, але живий і наповнений чудесами 5-й сезон ваших найпотаємніших бажань та мрій!

Одягнувши карнавальний костюм, ви безсумнівно отримуєте можливість випробувати неймовірні відчуття, відчути себе грайливо, а часом і зухвало, тимчасово змінивши зовнішність, а може бути і долю (Як знати?)


Будьте сміливіше, надягайте карнавальні костюми, беріть участь в різних маскарадних святах разом зі своїми дітками і загадуйте заповітні бажання! Адже хто вірить в Чудеса, з тими вони і трапляються!


                                                      Ми постійно поповнюємо асортимент карнавальних костюмів!!!© 2016. Ательє 5 Сезон. Всі права захищені.